| Bahan Perumahan | Besi tahan karat |
|---|---|
| Bahan motorik | aloi aluminium |
| fungsi | Penuh Otomatis |
| Tegangan | DC12V |
| Kemasan rincian | Kayu |
| Bahan Perumahan | Besi tahan karat |
|---|---|
| Bahan motorik | aloi aluminium |
| fungsi | Penuh Otomatis |
| Tegangan | DC12V |
| Kemasan rincian | Kayu |
| Bahan | Baja tahan karat 304 |
|---|---|
| Jaminan | 1 tahun |
| Sumber Daya listrik | AC220V |
| Komunikasi | RS485 |
| Warna | perak |
| Perumahan Matetial | baja tahan karat 304 |
|---|---|
| Arah | Dua arah |
| Voltase | 110V, 220V |
| Jaminan | 1 tahun |
| Komunikasi | RS232 |
| Membentuk | Tipe jembatan |
|---|---|
| volt | 220V /110V |
| Nilai daya | 50W |
| Arah Berputar | Arah Ganda |
| frekuensi | 50Hz/60Hz |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Membentuk | Tipe jembatan |
|---|---|
| volt | 220V /110V |
| Nilai daya | 50W |
| Arah Berputar | Arah Ganda |
| Frekuensi | 50Hz/60Hz |
| Perumahan Matetial | baja tahan karat 304 |
|---|---|
| Arah | Dua arah |
| Tegangan | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Panjang lengan | 500 ~ 900mm |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Bahan Motor | Baja dan paduan Aluminium |
| Jenis Motor | Kuas DC24V |
| Kelembaban relatif | ≤95% |
| Bahan | 304 Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Panjang lengan | 490mm |
| Max beban-bantalan tiang | 80kg |
| Sumber Daya listrik | 220V±10%, 110V±10% |
| Tegangan Kerja Motor | DC12V |