| Bahan Motor | Baja dan paduan aluminium |
|---|---|
| Perumahan bahan | stainless steel |
| Dimensi Perumahan | 1000 * 160 * 680mm |
| Tegangan | 110V/220V, 50 / 60Hz |
| Panjang Lengan (Opsional) | 500-900mm |
| warna | Orange |
|---|---|
| Aplikasi | tempat parkir |
| Panjang boom | Max.6m |
| Suhu operasi | -40 ℃ -75 ℃ |
| Waktu berjalan | 1 detik, 3 detik, 6 detik |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Bahan Kabinet | 304 Baja tahan karat |
|---|---|
| Mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Komunikasi | RS232 |
| Jaminan | 1 tahun |
| Arah Putar | dua arah |
| Bahan Kabinet | 304 Baja tahan karat |
|---|---|
| Mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Komunikasi | RS232 |
| Jaminan | 1 tahun |
| Arah Putar | dua arah |
| Perumahan bahan | 304/202 / cold rolling iron dicat |
|---|---|
| Jenis | Pintu putar otomatis |
| Sistem kontrol akses | Ya |
| pilihan | Single / double routeway |
| Paket | Kayu |
| Perumahan bahan | 304/202 / cold rolling iron dicat |
|---|---|
| Jenis | Pintu putar otomatis |
| Sistem kontrol akses | Ya |
| pilihan | Arah Single / Double |
| Paket | Kayu |
| Bahan Kabinet | 304 Baja tahan karat |
|---|---|
| Mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Komunikasi | RS232 |
| Jaminan | 1 tahun |
| Arah Putar | dua arah |
| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Swing Barrier Features | Swinging arm for passage control |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Access Management | Efficient pedestrian and vehicle access management |
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |