| Boom Type | Boom lurus |
|---|---|
| tegangan | AC 110V atau 220V |
| Panjang boom | Max 6M (disesuaikan) |
| Garansi | 2 tahun |
| Aplikasi | tempat parkir |
| Boom Type | Boom lurus, Boom pagar, Boom lipat |
|---|---|
| tegangan | AC 110V atau 220V |
| Panjang boom | Max 6M (disesuaikan) |
| Garansi | 2 tahun |
| Perumahan warna | kuning-putih |
| Boom Type | Boom boom 90 derajat |
|---|---|
| tegangan | AC 110V atau 220V |
| Perumahan warna | Hitam |
| Aplikasi | tempat parkir |
| Kecepatan | 1-2s / 3-5s kecepatan disesuaikan |
| Humidity | less than 90% |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max boom length | 6m |
| Rotational speed | 1400rpm |
| Color | Optional |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | China |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Color | Optional |
| Speed | 3s, 6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Loop detector | Optional |
| Boom Type | Tiga pagar boom |
|---|---|
| Warna standar | merah; kuning |
| Kecepatan | 6s |
| Fotosel inframerah | Opsional |
| Detektor loop | Opsional |
| Boom Type | Lengan Lurus; Lengan lipat Pagar lengan |
|---|---|
| Tegangan | 110V/220V |
| Antarmuka COM | RS485 |
| materi Motor | Die-Casting aluminium alloy |
| Kecepatan | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Perumahan warna | kuning hijau |
|---|---|
| Boom Type | booming lurus |
| Aksesoris opsional | Karet Anti-tabrakan |
| tegangan | AC 110V atau 220V |
| Panjang boom | Max 6M (disesuaikan) |
| Perumahan warna | abu-abu gelap + abu-abu terang |
|---|---|
| Boom Type | pagar booming |
| Aksesoris opsional | Photocell inframerah |
| tegangan | AC 110V atau 220V |
| Panjang boom | Max 6M (disesuaikan) |