| Bahan | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Mengetik | Full-otomatis |
| materi Motor | paduan baja dan aluminium |
| Packaging Details | WOODEN |
| Payment Terms | T/T |
| Bahan Perumahan | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Lebar jalur maks | 900mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 1500pair/month |
| Jenis Motor | DC 12V |
|---|---|
| Waktu pembukaan | 0,5-an |
| Gelar Perlindungan | IP32 |
| Material Perumahan | 304 Stainless Steel |
| Lebar jalur maks | 900mm |
| Perumahan bahan | Besi tahan karat |
|---|---|
| materi Motor | alooy aluminium |
| fungsi | Full otomatis |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| bahan motor | paduan baja dan aluminium |
|---|---|
| Mengetik | Full-otomatis |
| materi Motor | paduan baja dan aluminium |
| Waktu pembukaan | 1S |
| Packaging Details | WOODEN |
| Motor Type | DC 24V |
|---|---|
| Waktu pembukaan | 1S |
| Derajat perlindungan | IP32 |
| Perumahan bahan | 304 Stainless steel |
| Packaging Details | wooden |
| material of housing | 304 stainless steel |
|---|---|
| material of flap | PVC |
| net weight | 85kg |
| Packaging Details | wooden case |
| Payment Terms | T/T |
| Packaging Details | wooden package |
|---|---|
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Bahan perumahan | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Packaging Details | wooden package |
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| Bahan perumahan | 304 Stainless steel |
|---|---|
| lebar lajur maks | 900mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500pair/month |