| Bahan | 304 baja tahan karat |
|---|---|
| Warna | Perak |
| Tegangan | 110V/220V |
| Kemasan | Kayu |
| Panjang tiang | 490mm |
| Kemasan rincian | Ekspor kayu kasus |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 3-15 hari tergantung pada kuantitas |
| Syarat-syarat pembayaran | T/T, Western Union |
| Menyediakan kemampuan | 1, 000 set / bulan |
| Tempat asal | Shenzhen, Republik Rakyat Cina |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Length of Pole | 490mm |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Driving Force | 3KG |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| Perumahan bahan | Besi tahan karat |
|---|---|
| materi Motor | Aluminium Alloy |
| Fungsi | keamanan kecepatan cepat |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Perumahan bahan | Besi tahan karat |
|---|---|
| materi Motor | Aluminium Alloy |
| Fungsi | keamanan kecepatan cepat |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| panjang lengan | 300mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600 mm |
| Bahan Sayap | PVC |
| Motor | DC12v |
| Kelas perlindungan | IP32 |
| Perumahan Matetial | baja tahan karat 304 |
|---|---|
| Arah | Dua arah |
| Tegangan | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |