| Boom Type | Lengan Lurus; Lengan lipat; Lengan pagar |
|---|---|
| Antarmuka COM | RS485 |
| materi Motor | Die-Casting aluminium alloy |
| warna | Opsional |
| Max panjang booming | 8 mete |
| Boom Type | Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| COM Interface | RS485 |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 metes |
| Motor | Die casting aluminium paduan |
|---|---|
| Kecepatan | 1,5,3s, 6s |
| Bahan | Baja |
| Kekuatan | 80W |
| Warna standar | Kuning; Jeruk; Kelabu |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| COM Interface | RS485 |
| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | China |
| Kemasan rincian | Kotak karton |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 1-20 hari |
| Syarat-syarat pembayaran | T/T, Western Union |
| Menyediakan kemampuan | 5000 unit / minggu |
| Tempat asal | Shenzhen, Republik Rakyat Cina |
| Boom Type | Lengan Lurus; Lengan lipat Pagar lengan |
|---|---|
| Tegangan | 110V/220V |
| Antarmuka COM | RS485 |
| materi Motor | Die-Casting aluminium alloy |
| Kecepatan | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Motor | Die casting aluminium paduan |
|---|---|
| Kecepatan | 1,5,3s, 6s |
| Bahan | Baja |
| Kekuatan | 80W |
| Warna standar | Kuning; Jeruk; Abu-abu |
| Kemasan rincian | Karton, kotak kayu |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 1-20 hari |
| Syarat-syarat pembayaran | T/T, L/C, Western Union |
| Menyediakan kemampuan | 5000 unit / minggu |
| Tempat asal | Shenzhen, Republik Rakyat Cina |