| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Kelas perlindungan | IP 32 |
|---|---|
| Waktu Antar | 7 hari kerja |
| Waktu pembukaan | 1S |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Perumahan bahan | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| panjang lengan | 500 ~ 900mm |
| materi Motor | Baja dan paduan Aluminium |
| Motor Type | Kuas DC24V |
| Kelembaban relatif | ≤95% |
| Material Perumahan | stainless steel 304 |
|---|---|
| Panjang lengan | 500 ~ 900mm |
| Bahan Motor | Baja dan paduan Aluminium |
| Jenis Motor | Kuas DC24V |
| Kelembaban relatif | ≤95% |
| Perumahan bahan | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| panjang lengan | 500 ~ 900mm |
| materi Motor | Baja dan paduan Aluminium |
| Motor Type | Sikat DC24V |
| Kelembaban relatif | ≤95% |
| Perumahan bahan | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| panjang lengan | 500 ~ 900mm |
| materi Motor | Baja dan paduan Aluminium |
| Motor Type | Sikat DC24V |
| Kelembaban relatif | ≤95% |