| Kecepatan transit | 30~40 orang/menit |
|---|---|
| Suhu kerja | 40 °C ~ 55 °C |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | Indoor / Outdoor (Tempat Tinggal) |
| Kelembaban relatif | 95% |
| Tegangan Kerja Motor | DC12V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Mengemudi Motor | DC motor |
|---|---|
| Catu daya | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Arah berputar | Arah ganda |
| Frekuensi | 50 / 60Hz |
| Kecepatan Transit | 30 ~ 40 orang / min |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Kelas perlindungan | IP 32 |
|---|---|
| Waktu Antar | 7 hari kerja |
| Waktu pembukaan | 1S |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |