| Perumahan bahan | 304 Stainless Steel dengan Pengolahan Khusus |
|---|---|
| Bahan Pintu Swing | Kaca |
| Dimensi Perumahan | 1500 * 120 * 1009mm |
| Dimensi Mekanisme | Φ108 * 450mm |
| Lebar Passage | 500mm |
| Bahan Motor | Baja dan paduan Aluminium |
|---|---|
| Baja dan paduan Aluminium | Baja dan paduan Aluminium |
| Jenis Motor | Kuas DC24V |
| Sumber Daya listrik | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Kecepatan Transit | 30 ~ 40 orang / mnt |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| Mengemudi Motor | DC motor |
|---|---|
| Suhu bekerja | -40 ° C ~ 55 ° C |
| Catu daya | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Lingkungan kerja | Indoor / Outdoor (Penampungan) |
| Kelembaban relatif | ≤95% |
| Dimension of Housing | 1235×280×1000 |
|---|---|
| Length of Pole | 490mm |
| Net Weight | 70kg |
| Max Load-bearing of Pole | 80kg |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |