| Bahan Perumahan | Baja Tahan Karat 304 |
|---|---|
| Panjang lengan | 500 ~ 900mm |
| Bahan motorik | baja dan paduan aluminium |
| Jenis mesin | Sikat DC24V |
| Kelembaban relatif | ≤95% |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Protection Grade | IP 32 |
|---|---|
| Delivery time | 7 workiing days |
| opening time | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Nilai daya | 50W |
|---|---|
| Frekuensi | 50/60HZ |
| Sumber Daya listrik | 220V±10%, 110V±10% |
| Kekuatan Penggerak Tiang | 3kg |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | Indoor / Outdoor (Tempat Tinggal) |
| Panjang tiang | 490mm |
|---|---|
| penggerak | 3kg |
| Frekuensi | 50/60HZ |
| Arah berputar | Arah ganda |
| Kecepatan transit | 30~40 orang/menit |
| Suhu bekerja | -40 ° C ~ 55 ° C |
|---|---|
| Lingkungan kerja | Indoor / Outdoor (Penampungan) |
| Kelembaban relatif | ≤95% |
| Kecepatan Transit | 30 ~ 40 orang / min |
| frekuensi | 50 / 60Hz |
| Length of Pole | 490mm |
|---|---|
| Driving Force of Pole | 3KG |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Rated Power | 50W |
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Perumahan bahan | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| panjang lengan | 500 ~ 900mm |
| materi Motor | Baja dan paduan Aluminium |
| Motor Type | Sikat DC24V |
| Kelembaban relatif | ≤95% |