| Perumahan bahan | Perumahan Stainless |
|---|---|
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Nama merek | WEJOIN |
| Perumahan bahan | Perumahan Stainless |
|---|---|
| tegangan | AC110V, AC220V |
| Arah | Bi-arah |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Perumahan bahan | Perumahan Stainless |
|---|---|
| tegangan | AC110V, AC220V |
| Arah | Bi-arah |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Perumahan bahan | Besi tahan karat |
|---|---|
| Frekuensi Power supply | AC220V ± 10%, 50HZ, AC110 ± 10%, 60HZ |
| Berkendara motor | Motor sikat langsung arus 12V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Nama | Pintu Putar Tripod |
|---|---|
| Pintu Putar Tripod | motor DC |
| Nilai daya | 36W |
| Arah berputar | Arah ganda |
| penggerak | 3kg |
| Kabinet bahan | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Mekanisme | Die-casting Alloy Aluminium |
| Komunikasi | RS232 |
| Garansi | 1 tahun |
| Arah Putar | dua arah |
| tegangan | 110V/220V |
|---|---|
| Arah Putar | Arah ganda |
| Perumahan bahan | 304 Stainless steel |
| Nama Produk | pintu putar |
| Garansi | 1 tahun |
| Tegangan | 110V / 220V |
|---|---|
| Arah Putar | Arah Ganda |
| Material Perumahan | Besi tahan karat |
| Indikator | Lampu lalulintas |
| Nama Produk | Pintu putar |
| Bahan Kabinet | 304 Baja tahan karat |
|---|---|
| Mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Sumber Daya listrik | 220V±10%, 110V± 10% |
| Kecepatan Transit | 25~32 orang / menit |
| Nilai daya | 50W |
| tegangan | 110V/220V |
|---|---|
| Perumahan bahan | 304 Stainless steel |
| Nama Produk | pintu putar |
| Garansi | 1 tahun |
| Dimensi perumahan | 1235 * 280 * 1000mm |