| Driving Force | 3KG |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| tipe booming | Boom lurus |
|---|---|
| Voltase | AC 110V atau 220V |
| Aplikasi | tempat parkir |
| Kecepatan | Kecepatan 1-2s/3-5s dapat disesuaikan |
| Penggunaan | Tempat parkir/pintu tol/jalan raya |
| tipe booming | Boom lurus |
|---|---|
| Voltase | AC 110V atau 220V |
| Kecepatan | Kecepatan 1-2s/3-5s dapat disesuaikan |
| Penggunaan | Tempat parkir/pintu tol/jalan raya |
| Bahan | baja dan aluminium |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Driving Motor | Brushless DC Motor |
| Rated Power | 36W |
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Finishing garis rambut yang elegan | Iya |
|---|---|
| Baterai | Tidak |
| Produk baru | Iya |
| Jalur maks lebar | 600mm |
| Perumahan Tebal | Lebih dari 1.5mm |
| Warna Perumahan | Emas, Perak, Onyx hitam, Kuning tua, Jacinth |
|---|---|
| Jenis booming | opsional |
| Boom Opsional | Boom segi delapan besar, boom ayun, boom pagar, boom persegi, booming Ford |
| Aksesori opsional | Detektor Loop, Fotosel Inframerah, Pemutus Sirkuit, Penopang Lengan yang Dapat Disesuaikan, Gelomban |
| motor | Motor frekuensi variabel |