| Bahan kabinet | 304 Baja Tahan Karat |
|---|---|
| mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Sertifikat | ISO9001:2008 |
| Kecepatan transit | 25~32 orang / mnt |
| Jaminan | 1 tahun |
| Bahan kabinet | 304 Baja Tahan Karat |
|---|---|
| mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Sertifikat | ISO9001:2008 |
| Kecepatan transit | 25~32 orang / mnt |
| Jaminan | 1 tahun |
| Perumahan bahan | Besi tahan karat |
|---|---|
| materi Motor | alooy aluminium |
| fungsi | Full otomatis |
| tegangan | DC12v |
| Kemasan rincian | Kayu |
| Kabinet bahan | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Mekanisme | Die-casting Alloy Aluminium |
| Komunikasi | RS232 |
| Fitur | Tahan lama |
| Garansi | 1 tahun |
| Lebar Lintasan | 600 ~ 1100mm (sepasang) |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Bahan Kabinet | 304 Baja Tahan Karat |
| Tegangan Kerja Motor | DC24V |
| Kelembaban relatif | 90% |
| Lebar Lintasan | 600 ~ 1100mm (sepasang) |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Bahan Kabinet | 304 baja tahan karat |
| Tegangan Kerja Motor | DC24V |
| Komunikasi | RS232 |
| Bahan kabinet | 304 Baja Tahan Karat |
|---|---|
| mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Sertifikat | ISO9001:2008 |
| Kecepatan transit | 25~32 orang / mnt |
| Jaminan | 1 tahun |
| Bahan Perumahan | Besi tahan karat |
|---|---|
| Bahan motorik | aloi aluminium |
| fungsi | Penuh Otomatis |
| Tegangan | DC12V |
| Kemasan rincian | Kayu |
| Lebar Lintasan | 600 ~ 1100mm (sepasang) |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Bahan Kabinet | 304 Baja Tahan Karat |
| Tegangan kerja motor | DC24V |
| Komunikasi | RS232 |
| Mengemudi motor | motor DC |
|---|---|
| Arah berputar | Arah ganda |
| Kecepatan transit | 30~40 orang/menit |
| Frekuensi | 50/60Hz |
| Sumber Daya listrik | 220V / 110V ± 10% |