| Sumber Daya listrik | motor DC |
|---|---|
| Kecepatan transit | 30~40 orang/menit |
| Nama | Pintu Putar Tripod |
| Nilai daya | 36W |
| Frekuensi | 50/60HZ |
| bahan kabinet | 304 Baja Tahan Karat |
|---|---|
| mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Komunikasi | RS232 |
| Jaminan | 1 tahun |
| Arah berputar | dua arah |
| Bahan Kabinet | 304 Baja tahan karat |
|---|---|
| Mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Komunikasi | RS232 |
| Jaminan | 1 tahun |
| Arah Putar | dua arah |
| Bahan Kabinet | 304 Baja tahan karat |
|---|---|
| Mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Komunikasi | RS232 |
| Jaminan | 1 tahun |
| Arah Putar | dua arah |
| bahan kabinet | 304 Baja Tahan Karat |
|---|---|
| mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Komunikasi | RS232 |
| Jaminan | 1 tahun |
| Arah berputar | dua arah |
| Bahan kabinet | 304 Baja Tahan Karat |
|---|---|
| mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| komunikasi | RS232 |
| Jaminan | 1 tahun |
| Arah Berputar | keduanya |
| Bahan | Baja tahan karat 304 |
|---|---|
| Jaminan | 1 tahun |
| Sumber Daya listrik | AC220V |
| Komunikasi | RS485 |
| Warna | perak |
| Nama | Pintu putar Tripod semi-otomatis |
|---|---|
| Frekuensi | 50/60HZ |
| Sumber Daya listrik | 220V±10%, 110V±10% |
| Mengemudi motor | motor DC |
| BAHAN PERUMAHAN | baja tahan karat 304 |
| Bahan | 304 baja tahan karat |
|---|---|
| Jenis | inti tunggal atau inti ganda |
| Lingkungan kerja | Dalam / Luar Ruangan ( Shelter) |
| Jaminan | 12 bulan |
| Arah | satu atau dua arah (opsional) |
| Bahan | baja tahan karat 304 |
|---|---|
| Kemasan | Kayu |
| Nilai daya | 36W |
| Tegangan | 220V±10%, 110V±10% |
| Frekuensi | 50/60HZ |