| berat | 70kg |
|---|---|
| Dimensi | 1450*270*1000mm |
| Tipe Sayap | Arilic |
| Panjang Sayap | 300mm |
| motor | DC12V |
| Kabinet bahan | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Mekanisme | Die-casting Alloy Aluminium |
| Komunikasi | RS232 |
| Fitur | Tahan lama |
| Garansi | 1 tahun |
| Lebar Lintasan | 600 ~ 1100mm (sepasang) |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Bahan Kabinet | 304 baja tahan karat |
| Tegangan kerja motor | DC24V |
| Kelembaban relatif | 90% |
| Dimensi Perumahan | 1450 * 270 * 1000mm |
|---|---|
| Perumahan Selesai | 304 Stainless steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Bahan Flap | Kaca organik |
| Fotokopi Infrared | Ya |
| Kabinet bahan | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Mekanisme | Die-casting Alloy Aluminium |
| Komunikasi | RS232 |
| Fitur | Tahan lama |
| Garansi | 1 tahun |
| Panjang lengan | 500 ~ 900mm |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Bahan Motor | Baja dan paduan Aluminium |
| Jenis Motor | Kuas DC24V |
| Kelembaban relatif | ≤95% |
| Kelembaban kerja | 90% (tanpa Kondensasi) |
|---|---|
| Fungsi | Inframerah Anti-cubitan |
| Peringkat IP | IP54 |
| Tegangan Input Catu Daya | AC100~240V |
| Suhu Kerja | -35 ℃ ~ +80 ℃ |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Runing Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| bahan kabinet | 304 baja tahan karat |
|---|---|
| mekanisme | Aluminium Paduan Die-casting |
| Komunikasi | RS232 |
| Fitur | Tahan lama |
| Jaminan | 1 tahun |
| Kabinet bahan | 304 Stainless steel |
|---|---|
| Mekanisme | Die-casting Alloy Aluminium |
| Komunikasi | RS232 |
| Fitur | Tahan lama |
| Garansi | 1 tahun |